image

Hakkımızda

Hayatınızda hiç hayal kurdunuz mu? Bizler kurduk. SPC BILISIM hayalleri 5 sene önce atıldı. Hepimiz yıllarca otel sektörünün çeşitli kademelerinde çalıştık. Belli bir zaman geldi ve bizler bilgi birikimlerimizi kullanarak 2017'da yola çıkıp 2018 Mart ayında şirketimizi kurduk.

Hedeflerimiz , sektörün en iyisi olmak, hizmetin en kalitelisini sunmak ve siz iş ortaklarımıza bilişim sektörü ile ilgili çözümler üretmek. Her geçen zaman hep sizlerin karşısına yenilikler ile çıkmak.

Sizler kendi yapmanız gereken işler ile ilgilenirken bizler tüm bilişim konularınızı konusunda uzman ekiplerimiz ile 7 / 24 eksiksiz yerine getirmek.

Hedefimiz

Tamamen kurumsal çözümler ile müşteri grubumuza optimum çözüm & destek ilkesi ile profesyonel bilişim çözüm hizmeti sunmak.

Misyonumuz

Bilişim sektöründe maksimum hizmeti, maksimum teknolojiyi, en fonksiyonel ürünleri hedef müşterilerimize sunmak. Müşteri ve çalışan değerimizi maksimum düzeyde tutarak konumuzdaki tüm çalışmalarımızı uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirmektir. Günümüz ve geleceğin değişen koşullarını ve sektör anlayışını takip ederek, güvenirlilik ve kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı, geniş bir portföye hizmet vererek, bilgi işlem, yazılım ve turizm sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almak.

Vizyonumuz

Bütün Spc bilişim çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı hedefleyen bir takım ruhu ile çalışmak. Müşteri grubumuza ve toplumumuza kattığımız teknoloji hizmetlerinin değerini sürekli arttırarak bilişim sektöründe sürekli gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli destek ve çözümleri sunmaktır. Bilgi İşlem konusunda en iyi hizmeti vererek, bilgi işlem ve yazılım da başından sonuna kadar yaşadıkları her konuda yardımcı olarak memnuniyetlerini sağlamak, turizm sektöründe yenilikçi ve güvene dayalı hizmet sunarak katma değer yaratmaktır.