image

AYZ Hotspot

Resort Otel, Motel, Pansiyon, Apartman, Residence, Restaurant, Kafeterya, AVM vb. internetin toplu kullanıldığı tüm alanlar için Interneti müşterilerinize süreli olarak satmak, ücretsiz olarak misafirlerinizi internete bağlamak, İşletmenizi tanıtmak, Kullanıcılarla etkileşime geçebilmek, tekrar ürün satışı yapabilmek amacıyla tamamen işletmenizin gelişimine ve karlılığını arttırmaya yönelik tasarlanmıştır.

Oteller, Restaurantlar, Pansiyonlar vb. işletmeler için Sizden memnun olan müşterileri sizin için otomatik olarak tespit ediyoruz ve Check out tarihlerinden itibaren Tripadvisor, Holidaycheck, Zoover, Vakantiereiswijzer, Booking, Tophotels vb. Gibi yorum sitelerinden sizin için yorum topluyoruz.

Tüm Otelcilik Yazılımları ile Entegreyiz
Rmos, Sedna, Asyasoft, Fidelio, Elektra, Mod Otel vb. tüm Otelcilik yazılımları ile entegreyiz.

Ayrıca Internete bağlanan Kişilere istediğiniz reklamları gösterebilirsiniz. Otellerde odaya göre ayrı reklam, Odada konaklayan misafirin diline göre ayrı reklam yayınlayabilirsiniz.Otele gelen misafirlere Tur satabilir, Araç kiralatabilir, Guest-Repeat, Alacart, Su sporları, SPA vb Birçok kanaldan satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Internete bağlanan kişilere kendi dillerinde otomatik olarak Hoşgeldin Maili gönderebilir, periyodik olarak ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilir, müşterinizle iletişimde kalmaya devam edebilirsiniz. Sistemin müşterilerinizden biriktirdiği maillere Toplu mail (Mailing) Yapabilirsiniz.Üstelik Toplu maili müşterinizin kendi dilindekolayca gönderebilirsiniz.Hemen Mail Şablonunu doldurun Gönder e tıklayın.Bu Kadar basit.Örneğin Türklere kampanya maili gönderirken, Almanlara indirim, İngilizlere Paskalya, Ruslara promosyon mailleri gönderebilirsiniz. Bu gönderimlerin hepsi kurumsal mail adresiniz üzerinden ücretsiz olarak sistemimiz aracılığıyla yapılır.

Extra Personele Gerek Yok!

AYZ Hotspot Internet Sistemi üzerinden müşterilerinizden işletmeniz hakkında Anket ile değerlendirme mi almak istiyorsunuz? Sizin için extra personel çalıştırmaya son veriyoruz.Misafirlerinize Otomatik olarak [x] gün kadar sonra anketinizi doldurtalım, detaylı değerlendirmelerini ve yorumlarınızı hemen size ulaştıralım.Üstelik müşterinizin otelde yada işletmenizde olmasına gerek yok.Ziyareti esnasında yada bitince sizin için anket doldursunlar.Kim ne kadar memnun sizin için buluyoruz. Üstelik Misafirlerinizden hiçbir program yüklemeden size mesaj göndermelerini de sağlayabiliriz. Böylece problemli, sıkıntılı müşteriyi kolayca bulabilir elinizden kaçırmadan gerekli çözümü sağlayabilirsiniz.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ 5651 NOLU KANUNA UYGUNDUR.

Sistemimiz Müşterilerinizi cihazlarının dilinden tanır ve onların konuştuğu dilde çalışır.Tekrar dil seçme zahmetinde bulunmazlar.İsterlerse tekrar dil seçebilirler ve kolayca internete bağlanır 7/24 bağlı kalırlar. Daha anlaşılır olması için 13 dilde tasarlanmıştır.Bu Diller : Türkçe, İngilizce, Almanca, Felemenkçe, Rusça, Ukraynaca, Arapça, İspanyolca, Fransızca, Portekizce, İtalyanca, Çince ve Japoncadır.Diğer dillerde sistem otomatik olarak ingilizce çalışır. Türkiye Cumhuriyeti Bilişim Teknolojileri Kurumunun Standartlarına uygun olarak 5651 nolu kanuna uygun olarak Kodlanmıştır.

Size özel tasarlanmış Sistemimizde Google tarafından geliştirilen Android Lollipop ile çıkış yapan Google Material DesignKullanıldı.Origamiden ilham alan düzen, Microsoft'un -Metro- temasının daha pastel ve kağıtlaşmış halini andırıyor. Bu panel aracılığıyla Hotspot Sisteminizi kolayca Bilgisayardan, Tabletten, Telefondan yönetebilirsiniz.Tüm Hotspot Sistemimiz son nesil Responsive yapısı kullanılarak tasarlandığı için Tüm marka model telefonlarda sorunsuz olarak çalışmakta ve kullanıcıları yormamaktadır.